RECEPČNÍ

Jsme VITACREDIT s.r.o., licencovaný nebankovní poskytovatel spotřebitelských úvěrů. Naše společnost se zabývá poskytováním jak spotřebitelských úvěrů, tak i úvěrů pro podnikatele a korporace.

Do svého týmu hledáme usměvavého, energického a pozitivně smýšlejícího člověka na pozici recepční.

Náplň práce:

  • Tvorba zázemí pro zaměstnance a návštěvy
  • Zajišťování chodu recepce
  • Zajišťování provozních záležitostí
  • Jednoduchá administrativa
  • Příprava porad a školení

Co očekáváme:

  • Chuť pracovat
  • Pozitivní naladění
  • Příjemné vystupování
  • Zodpovědnost za vykonanou práci
  • Min. SŠ vzdělání s maturitou
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič výhodou
  • Čestnost a upřímnost, protože takoví jsme i My

Co nabízíme:

  • Zázemí stabilní a silné společnosti
  • Přátelskou atmosféru, týmovou podporu a individuální přístup
  • Práci na hlavní pracovní poměr s pracovní dobou Po – Pá 7,30 – 16,00 hod.
  • Týden dovolené nad rámec zákona
  • Maximální podpora při zaškolování
  • Školení, teambuildingy a workshopy
  • Příspěvek na stravné
  • Mzda 17 000 – 18 000 Kč

Pokud Vás náš inzerát zaujal, pošlete nám svůj životopis s fotografií a s krátkým průvodním dopisem, který v několika větách vystihne Vaši osobnost, na email info@vitacredit.cz.

Firma: VITACREDIT s.r.o.

Kontakt: Lucie ADAMOVÁ
Selské nám. 9/43
779 00 Olomouc

Telefon: 773301311

Místo práce: Olomouc

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 17000 - 18000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé